16.9. Pondělí

M : str. 7, "Zelenina", některé děti pořád nemají číslice a tečky. Zatím stačí do 5. Přinesou si i znaky +, -, = a znaky (zobáčky) větší - menší.

Ps: str. 9 - závitnice

13.9. Pátek

Psaní: procvičit na papír uvolňovací cviky, které jsme psali v sešitě "Zajičci" - jen na zopakování, nemusí nosit do školy. Dbejte prosím na správné držení tužky

12.9. Čtvrte

Psaní: str. 6 - 7, jablíčka označená část

11.9. Středa

Živá abeceda  str. 5, označená cvičení (tužka, míček) podle zadání

Úkoly dělejte prosím podle zadání, nedělejte dopředu, co není označené. S dětmi můžete procvičovat vpravo - vlevo, co je sloupeček a řádek, odpovědi na otázky celou větou.....

10.9. Úterý

Psaní "Zajíčci" str. 5, procvičování pravo - levé orientace (co je vpravo, vlevo, nad, před, za ...)

9.9. Pondělí

Matematika (M) - str. 4, označené dva řádky - pravidelné střídání barev.

Moje první psaní (Ps) - "Zajíčci" str. 4 - dbejte prosím, na správné držení tužky !!!

6.9. Pátek

Moje první psaní - "Zajíčci" str. 3. Nejdříve vyzkoušet na papír, potom do sešitu (ve škole jsem již psali)

Já a můj svět - Prvouka str. 4 dokončit cvičení "kašpárek" + cv. Vv

5.9. Čtvrtek